fbpx
, ,

LOJE ARK: SURVIVAL EVOLVED (PC)

(17 shqyrtime nga klientë)
Disponueshmëria:

50 stok


  LOJE ARK: SURVIVAL EVOLVED (PC)*

 • Data e lëshimit: 27 Gusht 2017
 • Marka: Studio Wildcard
 • Platforma: Epic Games
 • Gjuha: Anglisht, Frëngjisht, Gjermanisht, Italisht, Spanjisht

Kodi i produktit: CD001IN

2,490 L

50 stok

9,370 L për 3 produkt(e)

LOJE ARK: SURVIVAL EVOLVED (PC)

Cfarë duhet të dini para se të blini këtë lojë.

1. A funksionon në Shqipëri kjo licensë?
-PO kjo licensë fuksionon ne Shqipëri.

2. Si mund të shkarkoj këtë lojë?
-Pasi të jetë aprovuar pagesa, licensa juaj e lojës do të dërgohet në emailin tuaj.
Ju mund të hyni për të shkarkuar lojën duke ndjekur lidhjen (linkun) në atë email dhe pastaj mund ta aktivizoni
atë në platformën e tij përkatëse

3-Si të aktivizoj licensën?
Aktivizimi në Epic Games Launcher
a- Shkarkoni dhe instaloni Epic Games Launcher në PC tuaj. Më pas regjistrohu, nëse e keni shkarkuar dhe jeni regjistruar më parë nuk është e nevojshme ta bëni përsëri mjafton të hyni me Username dhe Password ne programin Epic Games Launcher.


b- Gjeni licensën Epic Games në emailin tuaj që ju kemi dërguar pas konfirmimit të pagesës nga pazaro.al dhe kopjojeni atë, duke shtypur “Ctrl + C”.

d- Vendosni licensën tuaj duke përdorur “CTRL + V” nga tastiera juaj në seksionin “Product Code” ku kërkohet, dhe ndiqni pjesën tjetër të njoftimeve për të shtuar lojën në bibliotekën tuaj.

f- Lojë juaj tani është e shikueshme në skedën “Biblioteka” dhe është në dispozicion për t’u shkarkuar/instaluar kur të jeni gati!
e- Mund të gjeni mbështetje shtesë për klientin Epic Games këtu

4- Dëshironi të merrni një licensë falas?
Ekipi ynë zgjedh rregullisht komentet më të mira për një lojë dhe i shpërblen ata përdorues me një licensë falas. Thjesht ndani komentet tuaja në skedën e rishikimit për të fituar një shans!

5- Cilat janë kërkesat e sistemit për të luajtur këtë lojë?
LOJE ARK: SURVIVAL EVOLVED (PC)

REKOMANDUAR

 • OS: Windows 7 / 8.1 / 10 (versione 64-bit)
 • Procesori: Intel Core i5-2400 / AMD FX-8320 ose më mirë
 • Kujtesa: 8 GB RAM
 • Grafikë: NVIDIA GTX 670 2 GB / AMD Radeon HD 7870 2GB ose më mirë
 • DirectX: Versioni 10
 • Magazinimi: 60 GB hapësirë ​​e disponueshme
Kodi i produktit

CD001IN

Data e lëshimit

27 Gusht 2017

Marka

STUDIO WILDCARD

Platforma

EPIC GAMES

Gjuha

Anglisht, Frëngjisht, Gjermanisht, Italisht, Spanjisht

4.9 përgjithshëm
16
1
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

 1. Andi D (pronar i verifikuar)

  Bravo. Ca cunash

  Andi D

  • Admin (pronar i verifikuar)

   Faleminderit per porosine nga ne.

   Admin

 2. Pjerin K (pronar i verifikuar)

  Faleminerit per kete dhurat.

  Pjerin K

  • Admin (pronar i verifikuar)

   Asgje te lutem, jeni i mirepritur.

   Admin

 3. Anduela L (pronar i verifikuar)

  Dhurat e bukur

  Anduela L

  • Admin (pronar i verifikuar)

   Kenaqu

   Admin

 4. Simone P (pronar i verifikuar)

  Thnx

  Simone P

  • Admin (pronar i verifikuar)

   Thank you.

   Admin

 5. Bledar S (pronar i verifikuar)

  Kete po e marr dhurate per vellain e vogel qe sot ka ditelindje.

  Bledar S

  • Admin (pronar i verifikuar)

   Te lumtur qe e degjojem kete. Edhe 100 vite te tjera. Gezuar.

   Admin

 6. Eris A (pronar i verifikuar)

  Faleminderit

  Eris A

  • Admin (pronar i verifikuar)

   Faleminderit ju, jeni e mirepritur.

   Admin

 7. Fani S (pronar i verifikuar)

  Faleminderi per kete loje

  Fani S

  • Admin (pronar i verifikuar)

   Asgje te lutem. Kenaqu.

   Admin

 8. Gentijan F (pronar i verifikuar)

  Faleminderit. Kur do kemi prap loje falas

  Gentijan F

  • Admin (pronar i verifikuar)

   Shume shpejt.

   Admin

 9. Eriseld B (pronar i verifikuar)

  Shume shume shume faleminderit

  Eriseld B

 10. Eraldo T (pronar i verifikuar)

  Faleminderi

  Eraldo T

  • Admin (pronar i verifikuar)

   Te lutem, jeni i mirepritur.

   Admin

 11. Anisa M (pronar i verifikuar)

  Faleminderit

  Anisa M

  • Admin (pronar i verifikuar)

   Faleminderit ju. Jeni e mirepritur.

   Admin

 12. Erion J (pronar i verifikuar)

  Mendova se ishte mashtrim. Jo eshte e vertet. Une e luaj tani.

  Erion J

  • Admin (pronar i verifikuar)

   Ske faj. Kenaqu dhe na vizito perseri.

   Admin

 13. Brajan K (pronar i verifikuar)

  Faleminderit per dhuraten

  Brajan K

  • Admin (pronar i verifikuar)

   Faleminderit ju, jeni i mirepritur.

   Admin

  • Admin (pronar i verifikuar)

   Te lutem. Shijoje.

   Admin

 14. Dionis F (pronar i verifikuar)

  Faeminderit

  Dionis F

  • Admin (pronar i verifikuar)

   Asgje te lutem. Shijoje.

   Admin

  • Admin (pronar i verifikuar)

   Faleminderit ju per besimin.

   Admin

 15. Endri K (pronar i verifikuar)

  Falemminderit 1

  Endri K

  • Admin (pronar i verifikuar)

   Faleminderit per vleresimin tuaj. Mund te na tregoni perse jo me 5* por vetem 4. Do te ishim te lumtur te rregulloni cdo gje qe ju ka bere te vleresoni me 1* me pak.

   Admin

 16. Kristi F (pronar i verifikuar)

  Nacut gati

  Kristi F

  • Admin (pronar i verifikuar)

   Ready

   Admin

 17. Elsa C (pronar i verifikuar)

  Faleminderit

  Elsa C

  • Admin (pronar i verifikuar)

   Faleminderit ju, jeni e mirepritur.

   Admin