-29%

LOJA SHAH


    LOJA SHAH

  • Mosha 5+ vjeç
  • 34 cm x 17 cm

Kodi i produktit: LF005I2O

390 L 550 L

Kodi i produktit

LF005I2O

Marka

NO NAME

Mosha

5+ vjeç

Përmasat

34 cm x 17 cm

Ngjyra

Bardhë e Zi

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.