fbpx
-10%
,

Loja e dashurise dhe e urrejtjes – Sally Thorne


  Loja e dashurise dhe e urrejtjes – Sally Thorne

 • Formati Libër
 • Autori Sally Thorne
 • Përkthyesi Rudina Çupi
 • Gjinia Roman
 • Gjuha Shqip
 • Viti i publikimit 2022
 • Faqe 382
 • Shtëpia botuese Argeta LMG
 • ISBN 9789928389138

Kodi i produktit: LBP7

1,160 L 1,290 L

Vit pas viti garuan për pushtetin në zyrë, Lucy dhe Josh nuk mund ta durojnë më njëri-tjetrin. Por, një ndryshim i papritur në lojën e tyre të urrejtjes sjell me vete një ndjenjë të re, një tërheqje e papritur që i bën të dy vështirë të durojnë largësinë.
Në një luftë midis humorit dhe tensionit seksual, ata përballet me dilema të reja, duke kuptuar se ndjenjat e tyre janë shumë më të thella se sa kanë menduar ndonjëherë. A mund t’i zgjatin shpirtet e tyre përtej lojës së urrejtjes? Ose është kjo vetëm një dallim i flaktë midis dashurisë dhe rivalitetit?

Kodi i produktit

LBP7

Formati

Libër

Autori

Sally Thorne

Përkthyesi

Rudina Çupi

Gjinia

Roman

Gjuha

Shqip

Viti i publikimit

2022

Faqe

382

Shtëpia botuese

Argeta LMG

ISBN

9789928389138