-24%
, ,

LLAMBE TAVOLINE ZMADHUESE


• Marka NEDIS
• Ndriçimi 1,000 Lumens
• Kodi i produktit: AITAE1

9,490 L 12,490 L

Kjo llambë zmadhuese elegante ka një lente me precizion 3 dioptri me një diametër prej 12,7 cm, të barabartë me 1,75x. Llamba mund të mbërthehet lehtësisht në një tavolinë ose të zhvendoset sipër. Ndriçimi është i balancuar në mënyrë perfekte dhe ka një temperaturë ngjyre prej 6400 gradë Kelvin. Kjo do të thotë se drita është një dritë e bardhë normale që duket si drita normale e ditës. Kjo llambë zmadhuese furnizohet me një llambë fluoreshente të rrumbullakët T5 22 W dhe një krah zgjatues 45″.

Kodi i produktit: AITAE1 Kategori: , , Etiketa: ,
Kodi i produktit

AITAE1

Marka

NEDIS

Ndriçimi

1,000 Lumens

Linku i prodhuesit Kliko këtu

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.