-13%
, ,

LISCIANI SET MONTESSORI IL MIO PRIMO BANCHETTO


    LISCIANI SET MONTESSORI IL MIO PRIMO BANCHETTO

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 3-6 vjeç

Kodi i produktit: LF036I2O

3490 L 3990 L

Kodi i produktit

LF036I2O

Marka

LISCIANI

Aktivitete

40 aktivitete

Mosha

3-6 vjeç

LISCIANI SET MONTESSORI IL MIO PRIMO BANCHETTO
Marka italiane Lisciani!
Set multifunksional i pershtatshem per femije te grupmoshes 3-6 vjec !
Ky set fantastik ndihmon femijet tuaj te mesojne numrat, shkronjat, alfabetin, ngjyrat, kohen, format, te lidhe kepucet, te shkruaje ne rere dhe nje sere aktivitetesh te tjera!
Set zhvillues, edukativ, kreativ dhe argetues ne te njejten kohe!
Nxit dhe stimulon imagjinaten dhe kreativitetin e femijeve tuaj!
Ide ideale edhe per dhurate!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.