-17%
,

LISCIANI SET LABORATORI ME I MADH I SHKENCES


    LISCIANI SET LABORATORI ME I MADH I SHKENCES

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 8+ vjeç
  • 5 Aktivitete

Kodi i produktit: LF053I2O

2890 L 3490 L

Kodi i produktit

LF053I2O

Marka

LISCIANI

Aktivitete

5 aktivitete

Mosha

8+ vjeç

Laboratori me i madh i shkences!
Marka: Lisciani!
Eksploroni boten e mrekullueshme te shkences!
Ky laborator fantastik do ju lejoje te zhvilloni eksperimente te ndryshme te sigurta ne 5 fusha te ndryshme: anatomi, gjeofizike, botanike, paleontologji dhe optike!
Ne paketim do te gjeni nje manual te ilustruar: lexojeni dhe ndiqni me kujdes instruksionet per secilin eksperiment!
Kujdes: Eksperimentet duhen zhvilluar ne pranine e nje te rrituri!
E rekomandueshme per femije mbi 8 vjec!
Ide ideale edhe per dhurate!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.