-17%
, ,

LISCIANI SET I’M A GENIUS SUPER KIT T-REX


    LISCIANI SET I’M A GENIUS SUPER KIT T-REX

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 7+ vjeç

Kodi i produktit: LF041I2O

1490 L 1790 L

Kodi i produktit

LF041I2O

Marka

LISCIANI

Mosha

7+ vjeç

LISCIANI SET I’M A GENIUS SUPER KIT TREX
Seti nga marka e njohur e Lisciani, me te cilen do te mund te germoni, dhe do te beheni nje nder germuesit me te mire te T-REX.
Seti perbehet nga mjetet e germimit te cilat do ta bejne femijen tuaj te njehet nje paleontolog i vertete.
Gjithashtu ne set jane edhe karta me figura (16 karta me karton te forte) me pamje te ndryshme qe do te ndihmojne femijen tuaj te njohe shume pamje dhe te njohe pamje te reja.
Secila prej kockave të dinosaurit eshte varrosur ne nje bllok, keshtu qe çdo zbulim ofron nje shperblim argetues.

Produkt i cilesise se larte!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.