-20%
, ,

LISCIANI SET I’M A GENIUS PREDATORS 2 IN 1


    LISCIANI SET I’M A GENIUS PREDATORS 2 IN 1

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 7-12 vjeç

Kodi i produktit: LF039I2O

1590 L 1990 L

Kodi i produktit

LF039I2O

Marka

LISCIANI

Mosha

7-12 vjeç

LISCIANI SET I’M A GENIUS PREDATORS 2 IN 1
Marka italiane Lisciani!
Dy blloqe që duhen gërmuar për të zbuluar skeletet e dy grabitqarëve më të famshëm të parahistorisë: Tyrannosaurus rex dhe Velociraptor.
Mund të ndërtoni skelete dhe të merrni riprodhime në shkallë me cilësi të lartë.
Përveç kësaj, manuali ilustrohet me shumë dinosaurët grabitqarë.
Në kete set do te gjeni edhe udhëzuesin e lojës.
Produkt i cilesise së lartë!
Ide ideale edhe per dhurate!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.