-17%
, ,

LISCIANI SET I’M A GENIUS LABORATORIO DEI FLUIDI SCHIFOSI E DIVERTENTI


    LISCIANI SET I’M A GENIUS LABORATORIO DEI FLUIDI SCHIFOSI E DIVERTENTI

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 8+ vjeç

Kodi i produktit: LF038I2O

1,990 L 2,390 L

Kodi i produktit

LF038I2O

Marka

LISCIANI

Mosha

8+ vjeç

LISCIANI SET I’M A GENIUS LABORATORIO DEI FLUIDI SCHIFOSI E DIVERTENTI
Marka italiane Lisciani!
Set interaktiv per femije i cili zhvillon aftesite krijuese te femijeve tuaj!
Nje set mjaft interesant qe do ju kenaqe pafund dhe njekohesisht do ju mesoje te jeni nje kimist i vertete.
Mesoni si te beni slime.
Nje set i pershtatshem per moshat 8+ vjec.
Produkt cilesor!
Ide ideale edhe per dhurate!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.