-17%
, ,

LISCIANI SET “I AM GENIUS LABORATORIO DELLE CANDELE”


    LISCIANI SET “I AM GENIUS LABORATORIO DELLE CANDELE”

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 8-12 vjeç

Kodi i produktit: LF025I2O

1990 L 2390 L

Kodi i produktit

LF025I2O

Marka

LISCIANI

Mosha

8-12 vjeç

Përshkrim
Lisciani Set ” I am a genius il laboratorio delle candele”!
Marka: Lisciani!
Set kreativ dhe argetues me te cilen do te krijoni qirinj te personalizuar me aroma te ndryshme!
Ne paketim do te gjeni gjithcka qe ju duhet per te krijuar qirinj te ndryshem dhe gjithashtu edhe manualin e perdorimit!
Materiale te sigurta dhe jo toksike!
E rekomandueshme per grupmoshen 8-12 vjec!
Ide ideale edhe per dhurate!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.