-17%
, ,

LISCIANI SET “I AM A GENIUS SCOPRI IL CORPO UMANO”


    LISCIANI SET “I AM A GENIUS SCOPRI IL CORPO UMANO”

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 6-12 vjeç

Kodi i produktit: LF035I2O

1490 L 1790 L

Kodi i produktit

LF035I2O

Marka

LISCIANI

Mosha

6-12 vjeç

Seti “I am a genius scopri il corpo umano”!
Marka italiane Lisciani!
Set krijues dhe zhvillues me te cilin ju do te montoni skeletin e trupit te njeriut!
Ne paketim gjendet edhe manuali i perdorimit!
E rekomandueshme per femije te grupmoshes 6-12 vjec!
Nepermjet ketij seti femijet tuaj do te mesojne organet dhe gjymtyret e trupit te njeriut!
Ide ideale edhe per dhurate!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.