-22%
, ,

LISCIANI SET “I AM A GENIUS MEMORIA ITALY”


LISCIANI SET “I AM A GENIUS MEMORIA ITALY”

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 5-10 vjeç

 

Kodi i produktit: LF034I2O

690 L 890 L

Kodi i produktit

LF034I2O

Marka

LISCIANI

Mosha

5-10 vjeç

Seti “I am a genius memoria Italy”!
Marka italiane Lisciani!
Puzzle me 100 copeza material kartoni i cilesise se larte me imazhe te Italise!
E rekomandueshme per femije te grupmoshes 5-10 vjec!
Cilesi e larte!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.