-17%
, ,

LISCIANI SET “I AM A GENIUS LABORATORIO DI BOTANICA”


    LISCIANI SET “I AM A GENIUS LABORATORIO DI BOTANICA””

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 7-12 vjeç

Kodi i produktit: LF023I2O

1990 L 2390 L

Kodi i produktit

LF023I2O

Marka

LISCIANI

Mosha

7-12 vjeç

Liciani Set “I am a genius laboratorio di botanica”!
Marka: Lisciani!
Nje set fantastik dhe kreativ i cili ju ndihmon te ndertoni nje sere te vogel botanike!
Ne paketim perfshihet manuali i perdorimit!
E rekomandueshme per grupmoshen 7-12 vjec!
Ide ideale edhe per dhurate!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.