-17%
,

LISCIANI SET “I AM A GENIUS LABORATORIO DELLA SCIENZA DEI GLITTER”


    LISCIANI SET “I AM A GENIUS LABORATORIO DELLA SCIENZA DEI GLITTER”

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 8-12 vjeç

Kodi i produktit: LF029I2O

1990 L 2390 L

Kodi i produktit

LF029I2O

Marka

LISCIANI

Mosha

8-12 vjeç

LISCIANI SET “I AM A GENIUS LABORATORIO DELLA SCIENZA DEI GLITTER”””!
Marka: Lisciani!
Set fantastik i cili eshte zhvillues, kreativ dhe argetues ne te njejten kohe!
Ne paketim do te gjeni gjithcka qe ju duhet per te zhvilluar eksperimente te ndryshme me glitter!
E rekomandueshme per grupmoshen 8-12 vjec!
Set per zonjushat e vogla te cilat kane pasion xixat dhe shkelqimin!

Ide ideale edhe per dhurate!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.