-17%
,

LISCIANI SET “I AM A GENIUS LABORATORIO DEI ROSSETTI”


    LISCIANI SET “I AM A GENIUS LABORATORIO DEI ROSSETTI”

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 8-12 vjeç

Kodi i produktit: LF028I2O

1990 L 2390 L

Kodi i produktit

LF028I2O

Marka

LISCIANI

Mosha

8-12 vjeç

Lisciani Set “LISCIANI SET “I AM A GENIUS LABORATORIO DEI ROSSETTI””!
Marka: Lisciani!
Nje set fantastik per zonjushat e vogla qe te krijojne dhe te personalizojne sipas deshires se tyre buzekuqe me ngjyra dhe aroma te ndryshme!
Ne paketim do te gjeni te gjithe mjetet qe ju duhen dhe gjithashtu edhe manualin e perdorimit!
Te gjitha substancat jane te sigurta dhe jo toksike te cilat nuk demtojne shendetin e femijes tuaj!
E rekomandueshme per grupmoshen 8-12 vjec!

Ide ideale edhe per dhurate!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.