-17%
,

LISCIANI SET “I AM A GENIUS LABORATORIO DEI MIEI PROFUMI”


    LISCIANI SET “I AM A GENIUS LABORATORIO DEI MIEI PROFUMI”

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 8-12 vjeç

Kodi i produktit: LF027I2O

1990 L 2390 L

Kodi i produktit

LF027I2O

Marka

LISCIANI

Mosha

8-12 vjeç

Lisciani Set “I am a genius laboratorio dei miei profumi”!
Marka: Lisciani!
Set fantastik per zonjushat e vogla te cilat mund te krijojne dhe te personalizojne sipas deshires se tyre aroma te ndryshme parfumesh!
Ne paketim perfshihet gjithcka qe ju duhet per te krijuar eksperimente te ndryshme me parfume dhe gjithashu edhe manuali i perdorimit!
Te gjitha substancat qe ndodhen ne paketim jane jo toksike te cilat nuk demtojne shendetin e femijeve tuaj!
E rekomanueshme per grupmoshen 8-12 vjec!

Ide ideale edhe per dhurate!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.