-17%
,

LISCIANI SET “I AM A GENIUS LA FABBRICA DEI TATUAGGI”


    LISCIANI SET “I AM A GENIUS LA FABBRICA DEI TATUAGGI”

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 8-12 vjeç

Kodi i produktit: LF024I2O

1990 L 2390 L

Kodi i produktit

LF024I2O

Marka

LISCIANI

Mosha

8-12 vjeç

Lisciani Set “I am a genius la fabbrica dei tatuaggi”!
Marka: Lisciani!
Ne paketim perfshihen te gjitha mjetet qe ju duhen per te krijuar tatoo te ndryshme!
Te gjitha substancat jane te sigurta dhe jo toksike qe nuk demtojne shendetin e femijes tuaj!
Gjithashtu, ne paketim do te gjeni edhe manualin e perdorimit dhe nje broshure ku do te zbuloni shume kuriozitete rreth tatoove!
E rekomandueshme per grupmoshen 8-12 vjec!

Ide ideale edhe per dhurate!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.