-17%
, ,

LISCIANI SET “I AM A GENIUS ESPERIMENTI DI GRAVITA”


    LISCIANI SET “I AM A GENIUS ESPERIMENTI DI GRAVITA”

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 7-12 vjeç

Kodi i produktit: LF021I2O

2490 L 2990 L

Kodi i produktit

LF021I2O

Marka

LISCIANI

Seti “I am a genius esperimenti di gravita”!
Marka: Lisciani!
Zbuloni sekretet e fizikes dhe gravitetit!
Kufiri i vetem eshte imagjinata juaj!
Set fantastik per femijet e grupmoshes 7-12 vjec te apasionuar pas shkences se fizikes!
Ne paketim do te gjeni edhe manualin e perdorimit!
Cilesi e larte!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.