-17%
, ,

LISCIANI SET GLI ALLEGRI LABIRINTI EDUCATIVI


    LISCIANI SET GLI ALLEGRI LABIRINTI EDUCATIVI

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 3+ vjeç

Kodi i produktit: LF037I2O

1490 L 1790 L

Kodi i produktit

LF037I2O

Marka

LISCIANI

Aktivitete

12 aktivitete

Mosha

3+ vjeç

LISCIANI SET GLI ALLEGRI LABIRINTI EDUCATIVI
Marka italiane Lisciani!
Set interaktiv per femije i cili zhvillon aftesite krijuese te femijeve tuaj!
Seti perbehet nga 12 labirinte te ndryshme, 3 lapustila me ngjyra te ndryshme dhe nje fshirese me te cilat mund te fshish dhe mund te rishkruash perseri!
E rekomandueshme per femije mbi moshen 3 vjec!
Ide ideale edhe per dhurate!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.