fbpx
-17%
, ,

LISCIANI SET GLI ALLEGRI LABIRINTI EDUCATIVI


    LISCIANI SET GLI ALLEGRI LABIRINTI EDUCATIVI

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 3+ vjeç

Kodi i produktit: LF037I2O

1,490 L 1,790 L

Kodi i produktit

LF037I2O

Marka

LISCIANI

Aktivitete

12 aktivitete

Mosha

3+ vjeç

LISCIANI SET GLI ALLEGRI LABIRINTI EDUCATIVI
Marka italiane Lisciani!
Set interaktiv per femije i cili zhvillon aftesite krijuese te femijeve tuaj!
Seti perbehet nga 12 labirinte te ndryshme, 3 lapustila me ngjyra te ndryshme dhe nje fshirese me te cilat mund te fshish dhe mund te rishkruash perseri!
E rekomandueshme per femije mbi moshen 3 vjec!
Ide ideale edhe per dhurate!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.