-21%
,

LISCIANI SET CAROTINA MAXI LE STAGIONI E L’OROLOGIO


    LISCIANI SET CAROTINA MAXI LE STAGIONI E L’OROLOGIO

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 3-6 vjeç
  • 4 Aktivitete

Kodi i produktit: LF054I2O

1490 L 1890 L

Kodi i produktit

LF054I2O

Marka

LISCIANI

Aktivitete

4 aktivitete

Mosha

3-6 vjeç

LISCIANI SET CAROTINA MAXI LE STAGIONI E L’OROLOGIO
Marka: Lisciani!
Kjo loje eshte krijuar per te ndihmuar femijet te kuptojne konceptin e kohes ciklike!
Pakoja permban enigmen e stineve, zonjen e javes, kermillin e veprimeve dhe breshken e muajve!
Set edukativ, zhvillues dhe argetues!
E rekomandueshme per femije te grupmoshes 3-6 vjec!
Cilesi e larte!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.