-34%

LISCIANI SET CAROTINA BABY PLUS MI VESTO COSI’ED INTERNAZIONALE


    LISCIANI SET CAROTINA BABY PLUS MI VESTO COSI’ED INTERNAZIONALE

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 1-4 vjeç

Kodi i produktit: LF052I2O

790 L 1190 L

Kodi i produktit

LF052I2O

Marka

LISCIANI

Mosha

1-4 vjeç

LISCIANI SET CAROTINA BABY PLUS MI VESTO COSI’ED INTERNAZIONALE
Loje logjike e cila do i beje femijet tuaj te zhvillojne imagjinaten.
Ne kete kuti nfodhen plot 24 karta ku mund te behen shume kombinime te ndryshme, me nje dosje te profilizuar dhe librin e udhezimeve.
Made in Italy!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.