-34%
,

LISCIANI SET CAROTINA BABY PLUS LE MIE PRIME EMOZIONI ED INTERNAZIONALE


    LISCIANI SET CAROTINA BABY PLUS LE MIE PRIME EMOZIONI ED INTERNAZIONALE

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 1-4 vjeç

Kodi i produktit: LF055I2O

790 L 1190 L

Kodi i produktit

LF055I2O

Marka

LISCIANI

Mosha

1-4 vjeç

LISCIANI SET CAROTINA BABY PLUS LE MIE PRIME EMOZIONI ED INTERNAZIONALE
Loje e cila do te ndihmoje femijet te shprehin emocionet.
Me ane te 12 kartonave te forte me figura te ndryshme te cilat shprehin emocionet si gezimin, merzine, hidherimin, nevrikosjen etj,.. femija juaj do te jete i afte qe ti mesoje lehtesisht fytyrat e emocioneve.
Loje zhvilluese.
Made in Italy!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.