-20%

LISCIANI SET CAROTINA BABY PLUS FARFALLA FORME E COLORI ED INTERNAZIONALE


    LISCIANI SET BABY PLUS FARFALLA FORME E COLORI ED INTERNAZIONALE

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 1-4 vjeç

Kodi i produktit: LF051I2O

790 L 990 L

Kodi i produktit

LF051I2O

Marka

LISCIANI

Mosha

1-4 vjeç

LISCIANI SET LISCIANI SET CAROTINA BABY PLUS FARFALLA FORME E COLORI ED INTERNAZIONALE
Nje loje mjaft interesante per te argetuar vajzat e vogla tuaja…
Forma jo vetem per puzzle por edhe me format e insekteve dhe formave gjeometrike.
Loje e cial do te zhvilloje aftesite krijuese dhe logjike te femijes.
Made in Italy!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.