-24%
,

LISCIANI SCIENZA HI TECH STEM TECHNICS FORMULA 1


    LISCIANI SCIENZA HI TECH STEM TECHNICS FORMULA 1

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 7-12 vjeç

Kodi i produktit: LF032I2O

2790 L 3690 L

Kodi i produktit

LF032I2O

Marka

LISCIANI

Mosha

7-12 vjeç

SCIENZA HI TECH STEM TECHNICS FORMULA 1

Nje set mjaft interesant me makinen me te preferuar te momentit Formula 1.
Loje mjaft argetuese dhe interesante.
Do te vendose ne pune moteret e mendjes se femijes suaj, do i beje ato te jene sa me shume kreative.
Krijoni makinen e Formula 1 me lego.
Nje bashkesi copezash te cilat do te bashkohen me njera-tjetren dhe do te krijohet forma e sakte e makines si ne foton e mesiperme.
Zhvilloni medimet, dhe argetojini femijet tuaj me kete set te mrekullueshem.
Produkt i cilesise se larte!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.