-18%
,

LISCIANI SCIENZA HI TECH STEM TECHNICS 10 IN 1 LED TRACTOR


    LISCIANI SCIENZA HI TECH STEM TECHNICS 10 IN 1 LED TRACTOR

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 7-12 vjeç

Kodi i produktit: LF031I2O

2290 L 2790 L

Kodi i produktit

LF031I2O

Marka

LISCIANI

Mosha

7-12 vjeç

SCIENZA HI TECH STEM TECHNICS 10 IN 1 LED TRACTOR
Nje set mjaft zhvillues per femijen tuaj.
Femija juaj do te kaloje kohen duke lozur me kete loje mjaft interesante dhe do te krijoje plot 10 figura te ndryshme te traktoreve.
Zhvilloni aftesine krijuese te femijes tuaj.
Formoni format interesante te ndryshme te traktoreve me copezat e vogla me lego.
I pershtatshem per femije te moshave nga 7-12 vjec!
Produkt i cilesise se larte!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.