fbpx
-20%
, ,

LISCIANI SCIENZA HI TECH PRIMI ROBOT ASSORTITI IN DISPLAY ED MULTILINGUE

Disponueshmëria:

S’ka stok


    LISCIANI SCIENZA HI TECH PRIMI ROBOT ASSORTITI IN DISPLAY ED MULTILINGUE

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 8-12 vjeç

Kodi i produktit: LF033I2O

790 L 990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

LF033I2O

Marka

LISCIANI

Mosha

8-12 vjeç

SCIENZA HI TECH PRIMI ROBOT ASSORTITI IN DISPLAY ED MULTILINGUE
Seti i legove i cili do tju mesoje te krijoni robotin tuaj te preferuar.
Shume pjeseza te vogla te legove te ndryshme do te mund te vene ne pune motoret e mendjes se femijeve tuaj per te ndertuar robotin ne forme merimange si ne foton e mesiperme.
Kjo loje eshte e pershtatshme per femije te modhes 8-12 vjec.
Produkt i cilesise se larte!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.