-18%
, ,

LISCIANI MONTESSORI CASETTA ANIMALI FANTASTICI 


    LISCIANI MONTESSORI CASETTA ANIMALI FANTASTICI 

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 3-6 vjeç

Kodi i produktit: LF022I2O

2290 L 2790 L

Kodi i produktit

LF022I2O

Marka

LISCIANI

Mosha

3-6 vjeç

Montessori – Casetta animali fantastici!
Marka: Lisciani!
Puzzle 3D per te ndertuar nje shtepi te madhe ne te cilat do vendosni kafshet e ndryshme ne vendin qe i takon seciles!
I perbere nga material i kartonit cilesor!
Zhvillon aftesite motorike dhe logjike te femijes tuaj!
E rekomandueshme per femije te grupmoshes 3-6 vjec!
Ide ideale edhe per dhurate!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.