-20%
, ,

LISCIANI CAROTINA TALKING PEN 20 GAMES


    Lisciani Carotina Talking Pen 20 games

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 3-6 vjeç
  • 20 aktivitete

Kodi i produktit: LF020I2O

1990 L 2490 L

Kodi i produktit

LF020I2O

Marka

LISCIANI

Aktivitete

20 aktivitete

Mosha

3-6 vjeç

Carotina Talking Pen 20 games!
Marka: Lisciani!
Loder multifunksionale qe perfshin 20 aktivitete te ndryshme si mesimi i numrave, i shkronjave, i alfabetit etj!
E rekomandueshme per femije te grupmoshes 3-6 vjec!
Set edukativ, zhvillues dhe argetues ne te njejten kohe!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.