-14%
, ,

LISCIANI CAROTINA BABY ROLLER BALL


    Lisciani Carotina Baby Roller Ball

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 1+ vjeç

Kodi i produktit: LF016I2O

2390 L 2790 L

Kodi i produktit

LF016I2O

Marka

LISCIANI

Mosha

1+ vjeç

Carotina Baby Roller Ball!
Marka italiane Lisciani!
E rekomandueshme per femije te vegjel mbi moshen 1 vjec!
Set 2 ne 1!
Seti perbehet nga nje kulle spirale plastike dhe nje top i vogel. Dhe gjithashtu nga puzzle me kafshe!
Loder zhvilluese, argetuese dhe kreative!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.