fbpx
-9%

LETER TERMIKE 80×50

Disponueshmëria:

S’ka stok


    LETER TERMIKE 80×50

  • Letër për printer termik

Kodi i produktit: LTT02I2O

90 L 99 L

S’ka stok

Kodi i produktit

LTT02I2O

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.