-16%

LETER A4 DCP 1857 250g


    LETER A4 DCP 1857 250g

  • Pesha e letrës 250g
  • 125 faqe në paketim
  • Rezultate të jashtëzakonshme të printimit

Kodi i produktit: LT005I2O

1090 L 1290 L

Kodi i produktit

LT005I2O

Marka

CLAIREFONTAINE, NO NAME

Pesha e letrës

250 g

Numri i faqeve

125 faqe

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.