-20%
,

LED LIGHT WHITE SHARK RL-08 MOONLIGHT


  LED LIGHT WHITE SHARK RL-08 MOONLIGHT

 • Marka WHITE SHARK
 • Modeli RL-08 MOONLIGHT
 • Fuqia 8W
 • Tensioni 5V
 • Ndriçimi 1,200 Lumens
 • Kontrolli Telekomandë IR
 • Materiali Plastik
 • Ngjyra Black
 • Windows & MacOS
 • Përdorimi Desktop & Laptop
 • Garancia 3 Muaj

Kodi i produktit: LP001E2L

2390 L 2990 L

Kodi i produktit

LP001E2L

Marka

WHITE SHARK

Modeli

RL-08 MOONLIGHT

Fuqia

8W

Tensioni

5V

Ndriçimi

1,200 Lumens

Kontrolli

Telekomandë IR

Lidhjet

USB

Materiali

Plastik

Ngjyra

Black

Garancia

3 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.