fbpx
-7%
,

LAPTOP LENOVO IDEAPAD 3 15ADA05 81W100HKIN

Disponueshmëria:

S’ka stok


  LAPTOP LENOVO IDEAPAD 3 15ADA05 81W100HKIN*

 • Marka: LENOVO
 • Modeli: IDEAPAD 3 15ADA05 81W100HKIN
 • Procesori (CPU): AMD Athlon Silver 3050U (Dual Core) 3.2 GHz
 • CPU Benchmark 3133 pikë
 • RAM: 4GB, Upgrade deri në 12GB
 • SSD: 128GB M.2
 • Karta grafike: AMD Radeon Graphics
 • Rezolucioni: HD (1366 x 768)
 • Bateria: 2 Cell Li-ion
 • Pesha 1,85 kg

Kodi i produktit: LP0004E2L

41,990 L 44,990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

LP0004E2L

Marka

LENOVO

Modeli

IDEAPAD 3 15ADA05 81W100HKIN

Procesori (CPU)

AMD

Modeli i procesorit

AMD Athlon Silver 3050U (Dual Core)

CPU Benchmark

3,133 pikë

Frekuenca (CPU)

2.3GHz

Frekuenca Max

3.2GHz

RAM

4 GB

Upgrade RAM

deri në 12 GB

HDD

JO

SSD

128 GB M.2

Karta grafike

AMD Radeon Graphics

Madhësi ekrani (inch)

15.6"

Teknologji ekrani

Anti-glare, TN

Rezolucioni

HD (1366 x 768)

Lidhjet

Bluetooth, WIRELESS

Porta

1x HDMI, 1x Kufje/Mikrofon, 1x USB 2.0, 2x USB 3.0, Card Reader

Optical Disk (DVD)

JO

Webcamera

PO

Bateria

2 Cell Li-ion

Sistemi operativ

FreeDOS

Ngjyra

Gri

Pesha

1,85 kg

Garancia

1 Vit

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.