-9%
,

LAPTOP HP NOTEBOOK 15-RB023NIA 7SG34EA

Disponueshmëria:

S’ka stok


    LAPTOP HP NOTEBOOK 15-RB023NIA 7SG34EA*

  • Marka: HP
  • Procesori (CPU): AMD Dual-Core 2.2 GHz
  • RAM: 4 GB DDR4
  • SSD: 128 GB M.2
  • Karta grafike: AMD Radeon™ R3 Graphics
  • Rezolucioni: HD (1366 x 768)
  • Bateria: 3 Cell Li-ion

Kodi i produktit: LP0001E2L

29990 L 32990 L

S’ka stok

32970 L për 3 produkt(e)
Kodi i produktit

LP0001E2L

Marka

HP

Modeli

Notebook 15-rb023nia

Procesori (CPU)

AMD

Modeli i procesorit

AMD A4-9120 (Dual Core)

Frekuenca (CPU)

2.2GHz

Frekuenca Max

2.5GHz

RAM

4 GB

HDD

JO

SSD

128 GB M.2

Karta grafike

AMD Radeon R3 Graphics

Madhësi ekrani (inch)

15.6"

Teknologji ekrani

Anti-glare, SVA, WLED, WLED-backlit

Rezolucioni

HD (1366 x 768)

Lidhjet

Bluetooth, WIRELESS

Porta

1 x HDMI, 1 x Kufje/Mikrofon, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB 2.0, 2 x USB 3.1, 2 x USB 3.1 Gen 1, Card Reader

Optical Disk (DVD)

JO

Webcamera

PO

Bateria

3 Cell Li-ion

Sistemi operativ

FreeDOS 1.2

Ngjyra

E zezë

Garancia

1 Vit

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.