-14%
, ,

LAPTOP HP 255 G8 NOTEBOOK 2W8Z3EA


  LAPTOP HP 255 G8 NOTEBOOK 2W8Z3EA*

 • Marka HP
 • Modeli 255 G8 NOTEBOOK 2W8Z3EA
 • Procesori (CPU) Intel Core i3-1005G1 (Dual Core)
 • Frekuenca (CPU) 1.2GHz, Frekuenca Max 3.4GHz
 • CPU Benchmark 5,247 pikë
 • RAM 4GB, Upgrade deri në 12 GB
 • SSD 256GB M.2
 • Storage Support SSD M.2 deri në 512GB
 • Karta grafike Intel UHD Graphics
 • CPU Benchmark 1,699 pikë
 • Madhësi ekrani (inch) 15.6″ Anti-glare, IPS
 • Rezolucioni HD (1366 x 768)
 • Lidhjet BLUETOOTH, WIRELESS
 • Portat 1 x HDMI, 1 x Kufje/Mikrofon, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB Type-C, 2 x USB 3.0, Card Reader
 • Optical Disk (DVD) JO
 • Webcamera PO
 • Bateria 3 Cell Li-ion
 • Sistemi operativ FreeDOS
 • Pesha 1,74 kg
 • Garancia 2 vite
 • Si të zgjedhësh kompjuterin tënd? Mëso më shumë

Kodi i produktit LHP001E2L

64990 L 75990 L

67970 L për 3 produkt(e)
Kodi i produktit

LHP001E2L

Marka

HP

Modeli

255 G8 NOTEBOOK 2W8Z3EA

Procesori (CPU)

Intel

Modeli i procesorit

Intel Core i3-1005G1 (Dual Core)

Frekuenca (CPU)

1.2GHz

Frekuenca Max

3.4GHz

CPU Benchmark

5,247 pikë

RAM

4 GB

Upgrade RAM

deri në 12 GB

HDD

JO

SSD

256 GB M.2

Storage Support

SSD M.2 deri në 512GB

Karta grafike

Intel UHD Graphics

GPU Benchmark

1,699 pikë

Madhësi ekrani (inch)

15.6"

Touchscreen

JO

Teknologji ekrani

Anti-glare, IPS

Rezolucioni

HD (1366 x 768)

Lidhjet

Bluetooth, WIRELESS

Porta

1 x HDMI, 1 x Kufje/Mikrofon, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB Type-C, 2 x USB 3.0, Card Reader

Optical Disk (DVD)

JO

Webcamera

PO

Bateria

3 Cell Li-ion, Non-removable

Sistemi operativ

FreeDOS

Ngjyra

Gri e errët

Pesha

1,74 kg

Garancia

2 Vite

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.