-13%
, ,

LAPTOP HP 255 G8 NOTEBOOK 27K51EA


  LAPTOP HP 255 G8 NOTEBOOK 27K51EA*

 • Marka HP
 • Modeli 255 G8 NOTEBOOK 27K51EA
 • Procesori (CPU) AMD Ryzen 3 3250U (Dual Core)
 • Frekuenca (CPU) 2.6GHz, Frekuenca Max 3.5GHz
 • CPU Benchmark 4,107 pikë
 • RAM 8GB, Upgrade deri në 16GB
 • SSD 256GB M.2
 • Storage Support SSD M.2 deri në 512GB
 • Karta grafike AMD Radeon Graphics
 • Madhësi ekrani (inch) 15.6″ IPS
 • Rezolucioni FULL HD (1920 x 1080)
 • Lidhjet BLUETOOTH, WIRELESS
 • Portat 1 x HDMI, 1 x Kufje/Mikrofon, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB Type-C, 2 x USB 3.0, Card Reader
 • Optical Disk (DVD) JO
 • Webcamera PO
 • Bateria 3 Cell Li-ion
 • Sistemi operativ FreeDOS
 • Pesha 1,74 kg
 • Garancia 2 vite
 • Si të zgjedhësh kompjuterin tënd? Mëso më shumë

Kodi i produktit LHP001G2L

54590 L 62990 L

59970 L për 3 produkt(e)
Kodi i produktit

LHP001G2L

Marka

HP

Modeli

255 G8 NOTEBOOK 27K51EA

Procesori (CPU)

AMD

Modeli i procesorit

AMD Ryzen 3 3250U (Dual Core)

Frekuenca (CPU)

2.6GHz

Frekuenca Max

3.5GHz

CPU Benchmark

4,107 pikë

RAM

8 GB

Upgrade RAM

deri në 16 GB

HDD

JO

SSD

256 GB M.2

Storage Support

SSD M.2 deri në 512GB

Karta grafike

AMD Radeon Graphics

Madhësi ekrani (inch)

15.6"

Touchscreen

JO

Teknologji ekrani

IPS

Rezolucioni

FULL HD (1920 x 1080)

Lidhjet

Bluetooth, WIRELESS

Porta

1 x HDMI, 1 x Kufje/Mikrofon, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB Type-C, 2 x USB 3.0, Card Reader

Optical Disk (DVD)

JO

Webcamera

PO

Bateria

3 Cell Li-ion, Non-removable

Sistemi operativ

FreeDOS

Ngjyra

Gri e errët

Pesha

1,74 kg

Garancia

2 Vite

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.