-17%
, ,

LAPTOP HP 250 G7 NOTEBOOK 197P1EA

Disponueshmëria:

S’ka stok


  LAPTOP HP 250 G7 NOTEBOOK 197P1EA

 • Marka HP
 • Modeli 250 G7 NOTEBOOK 197P1EA
 • Procesori (CPU) Intel Core i3-1005G1 (Dual Core)
 • Frekuenca (CPU) 1.2GHz, Frekuenca Max 3.4GHz
 • CPU Benchmark 5,247 pikë
 • RAM 4GB, Upgrade deri në 12 GB
 • SSD 256GB M.2
 • Storage Support SSD M.2 deri në 512GB
 • Karta grafike Intel UHD Graphics
 • CPU Benchmark 1,699 pikë
 • Madhësi ekrani (inch) 15.6″ Anti-glare, SVA
 • Rezolucioni FULL HD (1920 x 1080)
 • Lidhjet BLUETOOTH, WIRELESS
 • Portat 1 x HDMI, 1 x Kufje/Mikrofon, 1 x RJ-45 (LAN), 2 x USB 3.1 Gen 1, Card Reader
 • Optical Disk (DVD) JO
 • Webcamera PO
 • Bateria 3 Cell Li-ion
 • Sistemi operativ FreeDOS
 • Pesha 1,74 kg
 • Garancia 2 vite
 • Si të zgjedhësh kompjuterin tënd? Mëso më shumë

Kodi i produktit LHP002G2L

49990 L 59990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

LHP002G2L

Marka

HP

Modeli

250 G7 NOTEBOOK 197P1EA

Procesori (CPU)

Intel

Modeli i procesorit

Intel Core i3-1005G1 (Dual Core)

Frekuenca (CPU)

1.2GHz

Frekuenca Max

3.4GHz

CPU Benchmark

5,247 pikë

RAM

4 GB

Upgrade RAM

deri në 12 GB

HDD

JO

SSD

256 GB M.2

Storage Support

SSD M.2 deri në 512GB

Karta grafike

Intel UHD Graphics

GPU Benchmark

1,699 pikë

Madhësi ekrani (inch)

15.6"

Touchscreen

JO

Teknologji ekrani

Anti-glare, SVA

Rezolucioni

FULL HD (1920 x 1080)

Lidhjet

Bluetooth, WIRELESS

Porta

1 x HDMI, 1 x Kufje/Mikrofon, 1 x RJ-45 (LAN), 2 x USB 3.1 Gen 1, Card Reader

Optical Disk (DVD)

JO

Webcamera

PO

Bateria

3 Cell Li-ion, Non-removable

Sistemi operativ

FreeDOS

Ngjyra

Gri e errët

Pesha

1,74 kg

Garancia

2 Vite

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.