fbpx
-10%
,

Kurren e kurres – Colleen Hoover


  Kurren e kurres – Colleen Hoover

 • Formati Libër
 • Autori Colleen Hoover
 • Përkthyesi Pranvera Palushi
 • Gjinia Roman
 • Gjuha Shqip
 • Viti i publikimit 2023
 • Faqe 354
 • Shtëpia botuese Living
 • ISBN 9789928338761

Kodi i produktit: LBP49

1,080 L 1,200 L

Colleen Hoover, autorja numër një më e shitur e “New York Times”-it me librat “Mbaron me ne” dhe “Fillon me ne” bashkon forcat me shkrimtaren po aq të suksesshme Tarryn Fisher, e njohur më së shumti për librin shumë të shitur “Tri gratë e një burri”. Së bashku, ato kanë krijuar një mister magjepsës dhe romantik, që nuk ngjan me asnjë tjetër. Libri “Kurrën e kurrës” do t’i lërë lexuesit pa frymë dhe do t’i bëjë të besojnë në fuqinë e dashurisë.

Kodi i produktit

LBP49

Formati

Libër

Autori

Colleen Hoover

Përkthyesi

Pranvera Palushi

Gjinia

Roman

Gjuha

Shqip

Viti i publikimit

2023

Faqe

354

Shtëpia botuese

Living

ISBN

9789928338761