fbpx
-13%
,

KULETE RRETHORE ME ZINXHIR NOVA COLOR


    KULETE RRETHORE ME ZINXHIR NOVA COLOR

  • Marka Nova Color
  • KULETE për shkollë!
  • Praktike ne perdorim!
  • Materiali i cilësisë së lartë!
  • Desing interesante me motive!
  • Praktike për të mbajtur një sasi të konsiderueshme lapsash

Kodi i produktit: ASK002I2O

349 L 399 L

Kodi i produktit

ASK002I2O

Marka

NOVA COLOR

Ngjyra

Blu, Kafe, Lejla, Rozë

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.