-23%
,

KULETE E VOGEL RRETHORE ME ZINXHIR NOVA COLOR


    KULETE E VOGEL RRETHORE ME ZINXHIR NOVA COLOR

  • Marka Nova Color
  • Kulete e vogel per shkolle!
  • Materiali i cilësisë së lartë!
  • Praktike për të mbajtur një sasi të mjaftueshme lapsash

Kodi i produktit: ASK001I2O

89 L 115 L

Kodi i produktit

ASK001I2O

Marka

NOVA COLOR

Ngjyra

Blu e erret, Bojeqelli, E kuqe, E zezë, Jeshile, Lejla, Portokalli, Rozë

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.