-7%
,

KULETE DREJTKËNDORE ME 2 ZINXHIR NOVA COLOR


    KULETE DREJTKËNDORE ME 2 ZINXHIR NOVA COLOR

  • Marka Nova Color
  • KULETE për përdorim shkollor!
  • Me 2 zinxhirë
  • Praktike në përdorim!
  • Materiali i cilësisë së lartë!
  • Praktike për të mbajtur një sasi të konsiderueshme mjetesh shkollore

Kodi i produktit: ASK004I2O

499 L 539 L

Kodi i produktit

ASK004I2O

Marka

NOVA COLOR

Materiali

Rrobë

Ngjyra

Gri

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.