fbpx
-10%
,

Kujtimet e tij – Colleen Hoover


  Kujtimet e tij – Colleen Hoover

 • Formati Libër
 • Autori Colleen Hoover
 • Përkthyesi Etleva Hoxha Çepele
 • Gjinia Roman
 • Gjuha Shqip
 • Viti i publikimit 2022
 • Faqe 324
 • Shtëpia botuese Living
 • ISBN 9789928338396

Kodi i produktit: LBP45

1,080 L 1,200 L

Edhe nje tjeter roman i Colleen Hoover vjen ne shqip nga Botimet Living: “Kujtimet e tij”. Permes ketij rrefimi vjen historia tronditese e nje nene te re, e cila kerkon te ndertoje nje jete shpresedhenese pertej pengesave qe i ka sjelle jeta.

Pasi kreu pesë vjet burg për një gabim tragjik, Kenna Rowan kthehet në qytetin ku gjithçka shkoi keq, duke shpresuar të ribashkohet me vajzën e saj katërvjeçare. Por urat e djegura nga Kenna po rezultojnë të pamundura për t’u rindërtuar.

Të gjithë në jetën e vajzës së saj janë të vendosur ta mbyllin Kenna-n, pavarësisht se sa shumë punon ajo për të dëshmuar veten. I vetmi person që nuk ia ka mbyllur plotësisht derën është Ledger Ward, një pronar lokali, i cili mbetet një nga lidhjet e pakta të mbetura me vajzën e saj. Por, nëse dikush do të zbulonte se si Ledger po bëhet ngadalë një pjesë e rëndësishme e jetës së Kenna-s, të dy do të rrezikonin të humbnin besimin e të gjithëve. Të dy krijojnë një lidhje pavarësisht presionit që i rrethon, por ndërsa romanca e tyre rritet, rritet edhe rreziku. Kenna duhet të gjejë një mënyrë për të shfajësuar gabimet e së kaluarës së saj në mënyrë që të ndërtojë një të ardhme shpresëdhënëse dhe shëruese.

Kodi i produktit

LBP45

Formati

Libër

Autori

Colleen Hoover

Përkthyesi

Etleva Hoxha Çepele

Gjinia

Roman

Gjuha

Shqip

Viti i publikimit

2022

Faqe

324

Shtëpia botuese

Living

ISBN

9789928338396