-26%

KUFJE TRUST ZIVA FOLDABLE 21822 RED

Disponueshmëria:

S’ka stok


    KUFJE TRUST ZIVA FOLDABLE 21822 RED

  • Frekuenca 20Hz – 20kHz
  • Ndjeshmëria 108 dB
  • Gjatësia 1.1 m
  • Lloji i fishës 1 x 3.5 mm
  • Përdorimi Smartphone dhe Tablet

Kodi i produktit: KU022E2L

1690 L 2290 L

S’ka stok

Kodi i produktit

KU022E2L

Marka

TRUST

Modeli

ZIVA FOLDABLE 21822

Ndjeshmëria

108 dB

Frekuenca

20 Hz – 20 kHz

Kontroll i volumit

PO

Mikrofon

PO

Lloji i fishës

1 x 3.5 mm

Gjatësia

1.1 m

Sistemi që lidhet

Android, iOS

Ngjyra

E kuqe

Përdorimi

Smartphone, Tablet

Garancia

3 Muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.