-35%
, ,

KUFJE TRUST ZIVA FOLDABLE 21821

Disponueshmëria:

S’ka stok


  KUFJE TRUST ZIVA FOLDABLE 21821

 • Marka TRUST
 • Modeli ZIVA FOLDABLE 21821
 • Frekuenca 20 Hz – 20 kHz
 • Kontroll i volumit PO
 • Ndjeshmëria 108 dB
 • Mikrofon PO
 • Lloji i fishës 1 x 3.5 mm
 • Gjatësia 1.1 m
 • Sistemi që lidhet iOS & Windows
 • Përdorimi Smartphone & Tablet
 • Garancia 6 muaj
 • Si të zgjedhësh kufjet e tua? Mëso më shumë

Kodi i produktit: KU025E2L

1490 L 2290 L

S’ka stok

Kodi i produktit

KU025E2L

Marka

TRUST

Modeli

ZIVA FOLDABLE 21821

Ndjeshmëria

108 dB

Frekuenca

20 Hz – 20 kHz

Kontroll i volumit

PO

Mikrofon

PO

Lloji i fishës

1 x 3.5 mm

Gjatësia

1.1 m

Sistemi që lidhet

iOS, Windows

Ngjyra

E zezë

Përdorimi

Smartphone, Tablet

Garancia

6 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.