-14%
,

KUFJE TRUST RYDO USB 24133

Disponueshmëria:

S’ka stok


  KUFJE TRUST RYDO USB 24133

 • Marka TRUST
 • Modeli RYDO USB 24133
 • Frekuenca 20 Hz – 20 kHz
 • Ndjeshmëria 105 dB
 • Mikrofon PO
 • Lloji i fishës USB
 • Gjatësia 1.8 m
 • Sistemi që lidhet iOS & Windows
 • Përdorimi Desktop & Laptop
 • Garancia 6 muaj
 • Kufje ideale për Call Center
 • Si të zgjedhësh kufjet e tua? Mëso më shumë

Kodi i produktit: KU024E2L

2990 L 3490 L

S’ka stok

Kodi i produktit

KU024E2L

Marka

TRUST

Modeli

RYDO USB 24133

Ndjeshmëria

105 dB ±3 dB

Frekuenca

20 Hz – 20 kHz

Kontroll i volumit

JO

Mikrofon

PO

Lloji i fishës

USB

Gjatësia

1.8 m

Sistemi që lidhet

iOS, Windows

Ngjyra

E zezë

Përdorimi

Desktop, Laptop

Garancia

6 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.