fbpx
-15%
,

KUFJE TRUST QUASAR 21661


    KUFJE TRUST QUASAR 21661*

  • Frekuenca 20Hz – 20kHz
  • Ndjeshmëria 108 dB
  • Gjatësia 1.8 m
  • Lloji i fishës 1 x 3.5 mm
  • Përdorimi Desktop, Laptop, PlayStation 4, Smartphone dhe Tablet.
  • Si të zgjedhësh kufjet e tua? Mëso më shumë

Kodi i produktit: KU018E2L

2,290 L 2,690 L

Kodi i produktit

KU018E2L

Marka

TRUST

Modeli

QUASAR 21661

Ndjeshmëria

108 dB

Frekuenca

20Hz – 20kHz

Kontroll i volumit

PO

Mikrofon

PO

Lloji i fishës

1 x 3.5 mm

Gjatësia

1.8m

Sistemi që lidhet

Windows

Ngjyra

E zezë

Përdorimi

Desktop, Laptop, PlayStation 4, Smartphone, Tablet

Garancia

3 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.