-11%
,

KUFJE PLANTRONICS BLACKWIRE C5210 USB-A BLACK


    KUFJE PLANTRONICS BLACKWIRE C5210 USB-A BLACK

  • Frekuenca 20Hz–20kHz
  • Ndjeshmëria 118dB
  • Lloji i fishës 3.5mm & USB
  • Desktop & Laptop
  • Kufje ideale për Call Center

Kodi i produktit: KU005P2T

8490 L 9540 L

Kodi i produktit

KU005P2T

Marka

PLANTRONICS

Modeli

C5210

Ndjeshmëria

118 dB

Frekuenca

20 Hz – 20 kHz

Kontroll i volumit

PO

Mikrofon

PO

Lloji i fishës

1 x 3.5 mm, USB

Ngjyra

Black

Sistemi që lidhet

iOS, Windows

Përdorimi

Desktop, Laptop

Detaje të tjera

Audio e pastër. Mikrofon anullues për zhurmat. Buton për mbylljen e mikrofonit. Kufje ideale për Call Center.

Garancia

2 Vite

Shënim

Garancia e këtij produkti nënkupton zëvendësimin e produktit tuaj (me një produkt të ri) në rast defekti nga prodhuesi. Teknikët tanë nuk do e riparojnë këtë produkt.

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.