-19%
,

KUFJE GAMING WHITE SHARK GH-1644 TIGER


    KUFJE GAMING WHITE SHARK GH-1644 TIGER*

  • Frekuenca 20Hz – 20kHz
  • Ndjeshmëria 112 dB ± 3 dB
  • Gjatësia 1.85 m
  • Lloji i fishës 2 x 3.5 mm, USB
  • Përdorimi Laptop, Desktop

Kodi i produktit: KU010E2L

3490 L 4290 L

Kodi i produktit

KU010E2L

Marka

WHITE SHARK

Modeli

GH-1644 TIGER

Ndjeshmëria

112 dB ±3 dB

Frekuenca

20 Hz – 20 kHz

Kontroll i volumit

PO

Mikrofon

PO

Lloji i fishës

2 x 3.5 mm, USB

Gjatësia

1.85 m

Sistemi që lidhet

Windows

Ngjyra

E zezë me vishnje

Përdorimi

Desktop, Laptop

Garancia

3 Muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.