-23%
, ,

KUFJE ME MIKROFON WHITE SHARK GE-537 BLACKBIRD


  KUFJE ME MIKROFON WHITE SHARK GE-537 BLACKBIRD

 • Marka WHITE SHARK
 • Modeli GE-537 BLACKBIRD
 • Frekuenca 100 Hz – 10 kHz
 • Kontroll i volumit PO
 • Ndjeshmëria 103 dB ±3 dB
 • Mikrofon PO
 • Lloji i fishës 1 x 3.5 mm
 • Gjatësia 1.2 m
 • Sistemi që lidhet Android, Playstation 4, Playstation 5, Windows, Xbox
 • Përdorimi Desktop, Laptop, PlayStation 4, Playstation 5, Smartphone, Tablet, Xbox
 • Garancia 6 muaj
 • Si të zgjedhësh kufjet e tua? Mëso më shumë

Kodi i produktit: KC002E2L

2290 L 2990 L

Kodi i produktit

KC002E2L

Marka

WHITE SHARK

Modeli

GE-537 BLACKBIRD

Ndjeshmëria

103 dB ±3 dB

Frekuenca

100 Hz – 10 kHz

Kontroll i volumit

PO

Mikrofon

PO

Lloji i fishës

1 x 3.5 mm

Gjatësia

1.2 m

Sistemi që lidhet

Android, Playstation 4, Playstation 5, Windows, xbox

Ngjyra

E zezë

Përdorimi

Desktop, Laptop, PlayStation 4, Playstation 5, Smartphone, Tablet, Xbox

Garancia

6 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.