-22%
, ,

KUFJE ME MIKROFON WHITE SHARK GE-536 EAGLE


  KUFJE ME MIKROFON WHITE SHARK GE-536 EAGLE

 • Marka WHITE SHARK
 • Modeli GE-536 EAGLE
 • Frekuenca 100 Hz – 10 kHz
 • Kontroll i volumit JO
 • Ndjeshmëria 103 dB ±3 dB
 • Mikrofon PO
 • Lloji i fishës 1 x 3.5 mm
 • Gjatësia 1.2 m
 • Sistemi që lidhet Android, Playstation 4 & Windows
 • Përdorimi Desktop, Laptop, Smartphone, Tablet & Playstation 4
 • Garancia 6 muaj
 • Si të zgjedhësh kufjet e tua? Mëso më shumë

Kodi i produktit: KC001E2L

2190 L 2790 L

Kodi i produktit

KC001E2L

Marka

WHITE SHARK

Modeli

GE-536 EAGLE

Ndjeshmëria

103 dB ±3 dB

Frekuenca

100 Hz – 10 kHz

Kontroll i volumit

JO

Mikrofon

PO

Lloji i fishës

1 x 3.5 mm

Gjatësia

1.2 m

Sistemi që lidhet

Android, Playstation 4, Windows

Ngjyra

E zezë me të kuqe

Përdorimi

Desktop, Laptop, PlayStation 4, Smartphone, Tablet

Garancia

6 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.